Dáváme vašim investicím smysl

Investiční poradenství v oblasti českého i světového umění

Zajímavé investiční příležitosti poskytuje již po mnoho staletí umění. Ve spolupráci s prověřenou uměleckou agenturu či galerií je možné nalézt skutečně jedinečná umělecká díla, jejichž hodnota se bude dále zvyšovat. V oblasti umění proto spolupracujeme s předními odbornými partnery, např. Dr. Zemina, Dr. Šetlík a další, kteří garantují původ i odborný nezávislý posudek.

Certifikace díla a stanovení jeho současné hodnoty jsou nezbytné především pro uzavření dobrého pojištění. V dalších letech pak určují prodejní cenu díla a jeho zhodnocení. Zároveň jsou zárukou autenticity uměleckého díla.

Naši partneři se odborně podíleli na poradenství a vytváření soukromých sbírek úspěšných podnikatelů a institucí a uspořádali desítky výstav umělců různých uměleckých směrů. Jejich erudice a zkušenosti jsou při hledání vhodného uměleckého díla, které by mělo kromě estetické role plnit i roli investiční, nezastupitelné.

Nabízíme vám využití znalostí a zkušeností našich partnerů v oblasti českého i zahraničního investičního umění:

  • Poradenství při vyhledávání, výběru a nákupu uměleckých děl
  • Nákup umění na klíč (od výběru díla až po jeho koupi)
  • Eliminace rizik díky dlouholetým zkušenostem v oboru, výborné orientaci na trhu s uměním, kontaktů s umělci a sběrateli
  • Právní servis