Dáváme vašim investicím smysl

Majetkové podíly ve firmách

Private Equity je střednědobé až dlouhodobé financování perspektivních firem a projektů poskytované za získání podílu na jejich základním kapitálu. Pro naše klienty se zaměřujeme především na menší až středně velké podniky, které jsou na trhu úspěšně minimálně tři roky, mají jasnou konkurenční výhodu nebo jedinečné patenty, jsou bez dluhů a před vstupem na burzu.

Zprostředkováváme majetkové podíly v německy mluvících zemích (Německo, Švýcarsko, Rakousko a Lichnštejnsko) přes naše renomované obchodní partnery s dlouholetou historií a vysokým ratingem. Vstupujete tak do stejných projektů a firem, jako největší světoví institucionální investoři (banky, penzijní fondy, apod.).

Výhodou private equity investic je, že se stáváte komanditistou (tj. vlastníkem části firem) a neinvestujete tak pouze do fondu, ale přímo do majetku firem. Váš podíl je zanesen v obchodním rejstříku zainvestovaných firem přes svěřeneckého správce. Váš majetek je tak chráněn před turbulencemi na finančních trzích – nevlastníte pouze cenný papír, ale podíl na majetku perspektivních společností s vysokou výnosností a podporujete smysluplné a eticky hodnotné projekty.