Dáváme vašim investicím smysl

O nás / Filozofie

Jarmila Hla Shwe,
majitelka.

Téměř každý z nás si klade otázku, jak bezpečně uchovat a investovat svůj majetek, aby se zhodnocení pohybovalo nad očekávanou inflací a ideálně přineslo i něco zajímavého navíc.

Zvykli jsme si na svět elektronických peněz, které vidíme pouze na stránkách počítačových monitorů a tak trochu zapomínáme, že skutečné bohatství se rodí pouze z přidané hodnoty vytvořené na reálných základech, nikoliv jen díky kouzlům ve virtuálním finančním světě.

Ukážeme Vám cestu, jak dát Vašim penězům znovu smysl a maximalizovat výnos při nízké míře rizika a klidném spánku.

Osobně se pohybuji již více než 15 let ve světě financí (prestižní banky, poradenské společnosti). Před pár lety jsem se spojila s nejlepšími odborníky v každé oblasti našeho působení a založila vlastní značku a později společnost AIA – Alternative Investment, s.r.o. Rádi Vám poskytneme kvalitní informace a fakta z evropských i světových trhů, které Vám pomohou efektivně i smysluplně spravovat, ochránit a zhodnocovat Váš majetek.

Velmi ráda Vás osobně poznám a předám své dlouholeté zkušenosti i znalosti.

Jarmila Hla Shwe, majitelka.

Vize

Dáváme penězům smysl a zároveň ochraňujeme majetek klientů, kteří díky naší spolupráci investičně podporují smysluplné projekty a dosahují atraktivních výnosů.

Mise

Poskytovat oporu v rozbouřeném finančním světě.

Hodnoty

  • Atraktivní výnos
  • Bezpečnost investic
  • Profesionalita
  • Serióznost
  • Kvalita a servis
  • Diskrétnost